ایلوستریتور

ایلوستریتور چیست ؟

Adobe Illustrator به فارسی به معنی تصویرگر است و از محصولات گرافیکی شرکت ادوبی می باشد. ایلوستریتور یک نرم افزار برداری است و تمامی محاسبات آن بر اساس ریاضیات است . با استفاده از این نرم افزار می توان به تولید اشکال و تصاویر وکتور پرداخت.

محیط ایلوستریتور شباهت زیادی به محیط کاری فتوشاپ دارد همینطور این دو نرم افزار بسیار با هم رابطه مستقیمی دارند که میتوان فایل های لایه باز هر کدام را در دیگری به راحتی استفاده کرد. رقیب اصلی ادوبی ایلوستریتور، نرم افزار کورل‌دراو است که یک نرم افزار گرافیکی قدیمی به حساب می آید و هنوز هم طرفداران خودش را دارد.

از این نرم افزار بیشتر برای طراحی وکتور، طراحی لوگو، کشیدن تصاویر و تمامی آثار برداری استفاده می شود. در مقایسه با فتوشاپ که از تصاویر پیکسلی پیروی می کند همانطور که گفتیم محاسبات Illustrator بر اساس معادلات و روابط ریاضی است و این قابلیت باعث می شود که با هر چقدر زوم کردن و یا تغییر انداز بر روی تصویر از کیفیت آن کاسته نشود و طرح هایی با قابلیت مقیاس پذیری خوبی داشته باشیم.

آنچه در دوره آموزش ایلوستریتور خواهید آموخت :

  • طراحی لوگو
  • طراحی اوراق اداری-بروشور- کاتالوگ-بنر- و …
  • طراحی بسته بندی
  • تصویر سازی

مدت دوره  آموزش ایلوستریتور: 18 تا 20 ساعت

کل دوره آموزش ایلوستریتور به صورت فیلم و صدا ضبط و در اختیار کارآموز قرار می گیرد

جهت برقراری ارتباط به صفحه تماس با من مراجعه فرمایید.

همچنین برای در خواست کلاس آنلاین می توانید به صفحه آموزش آنلاین  مراجعه و درخواست خود را تکمیل کنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی با شما تماس گرفته شود