ایندیزاین

آموزش ایندیزاین

ایندیزاین – InDesign یک برنامه‌ی کامپیوتری رایج در زمینه ی نشر است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی بکار می‌رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است و عمدتا بصورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل‌های تصویری بکار می‌رود. از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتاب‌ها، سررسیدها، برشورهای تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند.
ایندیزاین – InDesign دارای قابلیت‌های بسیاری در حروف‌نگاری و صفحه‌آرایی است که از آنها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles)، ابزار برای تنظیم دقیق فرارگیری عناصر گرافیکی، قابیلت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه‌های ستون‌ها، کادرها و صفحه‌بندی را نام برد. این نرم‌افزار قابلیت ایجاد فایل‌های PDF را برای آسان‌سازی روند آماده‌سازی طرح‌ها برای چاپ یا پخش در اینترنت دارد.

در انتهای این دوره می توانید به راحتی توانایی های زیر را کسب کنید  :

-طراحی و خروجی کتاب تک رنگ و رنگی

-صفحه آرایی کتاب – مجله- روزنامه و ….

-ارتباط با سایر نرم افزار های گرافیکی 

توصیه می شود در کنار این نرم افزار فتوشاپ و ایلوستریتور را نیز بیاموزید تا برای آماده سازی تصاویر وطراحی گرافیکی مشکلی نداشته باشید .

مدت زمان دوره آموزش ایندیزاین بصورت خصوصی 10 تا 12 ساعت می باشد.

دوره آموزش ایدیزاین بصورت فیلم و صدا در اختیار کارآموز قرار می گیرد.

همچنین برای در خواست کلاس می توانید به صفحه خرید آموزش و کلاس حضوری مراجعه و درخواست خود را تکمیل کنید تا در اسرع وقت جهت هماهنگی با شما تماس گرفته شود

و جهت برقراری ارتباط به صفحه تماس با من مراجعه نمایید.