تمرین ایلوستریتور

تمرین شماره یک:

5 موضوع در اطراف خود را انتخاب و با ابزارهای شکل پایه آن ها را تصویر سازی کنید

تمرین دو :

با ابزار هایی که فرا گرفته اید تصاویر زیر را طراحی کنید

تمرین جلسه سوم :

الف – برای یک کانون تبلیغاتی به نام خورشید فردا لوگو از نوع تصویری طراحی کنید.

ب- اشکال زیر را طراحی کنید

تمرین جلسه چهارم:

الف- با استفاده ازلوگوی طراحی شده در قسمت قبل برای کانون تبلیغاتی ست اداری شامل کارت ویزیت (ابعاد 9 در 5 سانتی متر)-سربرگ( سایز A4) – پاکت نامه (ملخی) طراحی کنید.(برای مطالعه اصول طراحی ست اداری رو لینک کلیک کنید )

ب- برای داستان زیر تصویر سازی کنید:

سه تا مورچه با هم دوست بودن و هر روز برای تهیه غذا با هم بیرون می رفتن .اونا هرروز زحمت زیادی می کشیدن تا غذاهای سنگین رو به سمت خونه حمل کنن.

یه روز مورچه ها یه خوراکی پیدا کردن که خیلی خوشمزه بود ولی خیلی خیلی هم سنگین بود و حملش برای اونا سخت بود. مورچه ها بعد از کلی تلاش تونستن خوراکی رو یه خورده جابجا کنن. بعد خسته شدن و هر کدوم یه گوشه روی زمین ولو شدن تا کمی استراجت کنن. یه دفعه یکی از مورچه ها صدا زد و گفت:

راستی چرا ما ماشین نداریم؟

اونا تصمیم گرفتن اطرافو بگردن و هر وسیله ای که برای ساختن ماشین مناسبه با خودشون بیارن . هر مورچه به سمتی رفت  و بعد از مدتی دوباره دور هم، کنار همون خوراکی جمع شدن.

یکی از مورچه ها یه تخمه آفتابگردون پیدا کرده بود. که با کمک هم اونو از وسط شکستن تا برای ساختن کف ماشین ازش استفاده کنن. اون دوتا مورچه ی دیگه چیزهای گردی رو پیدا کرده بودن که می تونستن برای درست کردن چرخ ماشین ازش استفاده کنن.

مورچه ها با تلاش و پشتکار بعد از یه ساعت، ماشین قشنگی برای خودشون درست کردن و خوراکیشونو توی ماشین گذاشتن و به راه افتادن ………..